MINI GLS – zmiana terminu

ZGODNIE Z INFORMACJĄ OD ORGANIZATORÓW, TERMIN WYDARZENIA ZOSTAŁ ZMIENIONY. MINI GLS ODBĘDZIE SIĘ NA PRZEŁOMIE LUTEGO I MARCA 2020. SZCZEGÓŁY ZOSTANĄ PODANE WKRÓTCE.

Już niedługo w Gliwicach wydarzenie, które powinno zainteresować każdego kto chce służyć w Kościele i mieć wpływ na Kościół, choćby w swoim najbliższym otoczeniu

Global Leadership Summit to konferencja o ogólnoświatowym zasięgu. W Polsce dotąd odbywała się w Krakowie i Warszawie, w tym roku do listy miast dołączają Gliwice. Pełna edycja konferencji jest dwudniowa, Gliwice goszczą wersję jednodniową.

GLS to konferencja organizowana przez chrześcijan dla wszystkich, którzy chcieliby stać się liderami w swoich środowiskach, mieć wpływ na miejsca i środowiska w których się znajdują. To największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. Obejmuje swoim zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast
i 405 000 uczestników. Polska edycja gromadzi około 1200 uczestników. Oficjalne konferencje w Polsce organizowane są w Warszawie i Krakowie.To wydarzenie, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo, swój wpływ.

Podczas MINI GLS będziemy mieli okazję wysłuchać cenionych na świecie prelegentów (dvd): Johna C. Maxwella, Patricka M. Lencionia i Erwina McManusa, oraz doświadczonych w temacie przywództwa naszych wyjątkowych gości:
Piotra Gąsiorowskiego, Krzysztofa Demczuka i Aleksandra Machę,

Miejsce i czas: Zostanie podany wkrótce

Szczegóły: http://www.inicjatywamissio.pl/index.php/19-top-blocks/165-gls-w-gliwicach