Zaproszenie na celebrację on-line Dnia Pańskiego (Szabatu) ze wspólnotami ENC

Drodzy bracia i siostry we wspólnotach ENC,

Zapraszamy wszystkich Was na internetowe świętowanie “Dnia Pańskiego” (Szabat) w sobotę 25 kwietnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Chociaż nie jesteśmy w stanie spotkać się osobiście w tym czasie na spotkaniach wspólnoty, ani jako sieć ze względu na trwający kryzys związany z koronawirusem, to jednak możemy spędzić razem wyjątkowy czas w uwielbieniu, dziękczynieniu i modlitwie, będąc połączeni przez internet. Kilka wspólnot ENC już praktykuje to regularnie, w ten czy inny sposób. Teraz chcemy również zaprosić Was na międzynarodowe świętowanie jako Europejska Sieć Wspólnotw którym możecie uczestniczyć w formie transmisji internetowej na YouTube.

Przewodniczyć uroczystości będą Johannes i Christi Fichtenbauer, a wspierali ich będą:  koordynator wstawiennictwa ENC Dominic McDermott, zespół uwielbienia “Martindom Worship” oraz wspólnota “Living Stones” wykonująca pieśni szabatowe. Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć, przygotuj u siebie w domu stół z chlebem, winem i świecami szabatowymi.

Dla Twojej wygody możesz skorzystać z tekstów liturgicznych w języku angielskim, słowackim, węgierskim, polskim, chorwackim i litewskim tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1V0lU_ZbweyPXbEADanMMgzLSuTKsBbkO?usp=sharing.

Odpowiedzi liturgiczne będą również prezentowane w formie napisów w transmisji wideo, aby umożliwić aktywny udział w modlitwie i dziękczynieniu.

Jeśli nie odpowiada ci godzina 18:00 w sobotę, film będzie dostępny do obejrzenia także później.

Prosimy również o rozpowszechnienie tego zaproszenia i linku do transmisji wideo wśród innych członków wspólnoty i przyjaciół, którzy chcieliby dołączyć do nas wszystkich w tym szczególnym wydarzeniu w bardzo ważnym momencie historii.

image.png

Link do transmisji wideo:  https://youtu.be/GduX5mFk7VI    

Życzymy Wam błogosławionego tygodnia i spotkajmy się w tę sobotę wieczorem!

Wasz zespół ds. komunikacji ENC,
Martynas, Sonja, Jo

Facebook

Czytania na dziś