Media społecznościowe

Można nas znaleźć na Facebooku. Najnowsze wpisy poniżej, po starsze zapraszamy na stronę

["error","cURL error 28: Operation timed out after 5003 milliseconds with 0 bytes received"]
Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/server105700/ftp/wordpress/wpn_niosacaducha3/wp-content/plugins/wd-facebook-feed/framework/WDFacebookFeed.php on line 1661

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/server105700/ftp/wordpress/wpn_niosacaducha3/wp-content/plugins/wd-facebook-feed/framework/WDFacebookFeed.php on line 686

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/server105700/ftp/wordpress/wpn_niosacaducha3/wp-content/plugins/wd-facebook-feed/framework/WDFacebookFeed.php on line 697
Sunday, November 17th, 2019

Niedziela.
Pan zaprasza Cię dziś na ucztę Baranka. Jezus oddaje Ci samego siebie.
Czy świątynia Twojego serca już jest gotowa?
Jezus przestrzega dziś nas, że przyjdzie czas, gdy nie pozostanie kamień na kamieniu ze świątyń. Ale Ci, którzy wytrwają przy Nim nie muszą się martwić.
Im bliżej Jezusa jesteś, tym wokół Ciebie więcej takich, którzy będą próbowali zburzyć świątynię w Twoim sercu. Prześladowali Jezusa, będą i Ciebie wytykać palcami. Może już tego doświadczasz?
Pan Cię nie zostawi, w pierwszym czytaniu z księgi Malachiasza zapewnia
"A dla was, czczących moje imię, wzejdzie słońce sprawiedliwości i uzdrowienie w jego skrzydłach".
Pan ... See more

Thursday, November 14th, 2019

Codziennie wołamy do Ciebie Panie, przyjdź Królestwo Twoje.
A przecież to my mamy sprowadzać Królestwo Boże na ziemię.
Tam, gdzie jest dobroć, radość, uprzejmość, szczerość, a nade wszystko miłość, tam przychodzi Boże Królestwo.
Naszym zadaniem jest już dziś, już tu gdzie jestem żyć w Bożym Królestwie. Jestem dzieckiem Króla. Moim zadaniem jest wprowadzać i przybliżać rzeczywistość Bożą tu na ziemi, w swoim życiu wśród ludzi, których codziennie Bóg stawia na mojej drodze.

Panie, pozwól mnie, słudze nieużytecznemu przybliżać Twoje Królestwo tym, którzy jeszcze nie potrafią żyć rzeczywistością nieba.

Wednesday, November 13th, 2019

Każdy z nas potrzebuje oczyszczenia. Jezus uzdrawia, oczyszcza każdego. On wie jak tego potrzebujesz. Było dziesięciu trędowatych. Jezus uzdrowił wszystkich. Nie wybranych, nie kilku. Wszystkich. I zanim to zrobił, wiedział, że tylko jeden wróci.
Ja też jestem trędowata/y.
Trąd zatruwa moją duszę. Trąd pychy, egoizmu, samowystarczalności, trąd tego świata....
Bóg chce mojego i Twojego uzdrowienia. Bóg daje Ci wolność. Jeśli chcesz możesz wrócić i oddać Mu chwałę.
Panie, dziękuję Ci, że bez względu na to, co sam/a myślę o sobie. Kim i gdzie jestem, Ty wyciągasz do mnie rękę i swoją uzdrawiająca miłością oczyszczasz moją trędowatą ... See more

Tuesday, November 12th, 2019
Totalna klapa

Klapa?

Po ludzku wszystko się posypało. Kobieta...

Sunday, November 10th, 2019

Jesteś żywy, czy martwy?
Nasz Bog jest Bogiem żywych.
Co znaczy być żywym?
By być żywym, najpierw trzeba obumrzeć. To wszystko, co nas oddała od Boga, co nie pochodzi od Boga, ale jest owocem tego świata, mojego egoizmu, mojej pychy, moich ambicji, mojego myślenia musi umrzeć. Tylko wtedy, gdy całkowicie oddam stery swojego życia Jezusowi, zacznę tak naprawdę żyć dla Boga i z Bogiem.
On napełni mnie prawdziwym życiem. On da mi całą pełnię i obfitość tego, czego mi potrzeba. Da mi więcej, nadmiar, bo jestem Jego ukochanym dzieckiem.
Nasz Bóg jest Bogiem żywych, a nie umarłych, martwych z powodu swoich grzechów.
Dlatego powierz Mu swoją drogę, a On da Ci ... See more